Do mycia aut stosujemy przede wszystkim technologie parową. Jest to najnowsza, ekologiczna technologia wykorzystująca do mycia parę wodną, dzięki czemu standard mycia jest na najwyższym poziomie.

Para wodna pozwala na:
- dokładne oczyszczenie lakieru
- dokładne oczyszczenie progów i zakamarków (możemy dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc typu wnęki drzwi, uszczelki, zawiasy i progi)
- czyszczenie wnętrza (kokpit, elementy plastikowe oraz szyby)
- dezynfekcje (zabija bakterie i eliminuje przykre zapachy z wnętrza pojazdu)
- bezpieczne mycie silnika bez obaw o uszkodzenie i zalanie elementów elektronicznych

Wraz z zastosowaniem pary do mycia aut używamy delikatnych rękawic i ściereczek z mikrofibry, gdyż tylko one gwarantują 100% bezpieczeństwa dla lakieru auta. Zachowujemy także właściwą kolejność mycia i w żadnym wypadku nie stosujemy gąbek, co niestety nie jest przestrzegane na wielu myjniach samochodowych, a to właśnie te elementy mają największy wpływ na powstawanie zarysowań na powierzchni lakieru podczas mycia.

W standardzie po każdym myciu lakier jest nabłyszczany specjalnym środkiem typu QD oraz nabłyszczamy opony i plastiki zewnętrzne

Poza samym myciem auta z zewnątrz na życzenie klienta świadczymy usługę kompleksowego mycia felg i kół, polegającą na odkręceniu całych kół i dokładnym ich umyciu zarówno od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej. Usługę taką można uzupełnić o usunięcie smoły i asfaltu oraz zakończyć konserwacją opon oraz zabezpieczeniem felg poprzez nałożenie dedykowanego do tego celu wosku.powrót