Oferujemy także usługę woskowania i pielęgnacji karoserii.

Woskowanie ma na celu nie tylko nadanie autu pięknego wyglądu, ale w dużej mierze służy do zabezpieczenia lakieru przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Wbrew pozorom woskowanie nie polega na samym spryskaniu auta woskiem w płynie, a zaraz po tym spłukaniu karoserii wodą jak wygląda to na wielu myjniach. Cały proces woskowania jest bardziej złożony i wymaga większych nakładów pracy, aby osiągnąć pożądany efekt i dobrze zabezpieczyć powierzchnie lakieru.
Bardzo ważnym etapem przed położeniem wosku jest odpowiednie przygotowanie powierzchni lakieru, dlatego zalecamy wcześniej np. usunąć smołę i asfalt z powierzchni lakieru, a także przeprowadzić kolejne etapy przygotowania powierzchni lakieru do woskowania.
W ofercie posiadamy ręczne woskowanie auta wysokiej klasy woskami miękkimi lub twardymi różnego rodzaju.

Po nałożeniu wosku, całe auto jest polerowane za pomocą delikatnej mikrofibry. Całość gwarantuje rewelacyjny efekt końcowy.

Poza woskowaniem świadczymy także inne usługi z zakresu pielęgnacji: usuwanie smoły i asfaltu, glinkowanie, profesjonalne oczyszczanie lakieru z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń niemożliwych do usunięcia podczas zwykłego mycia, a także polerowanie i odnawianie elementów metalowych/chromowanych, zabezpieczenie i konserwacja elementów zewnętrznych, usuwanie drobnych zarysowań i inne.


           
powrót