PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE AUTA NA ZIMĘ

Proces zabezpieczenia auta na zimę ma na celu ochronę nadwozia auta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi występującymi na drogach w sezonie zimowym.

W naszej ofercie przygotowaliśmy 3 pakiety zabezpieczenia auta na zimę (STANDARD, PREMIUM i PROFESSIONAL), różniące się ilością etapów oraz stopniem zaawansowania.
Najwyższy pakiet składa się z 9-cio etapowego ręcznie wykonanego procesu, polegającego na przeprowadzeniu bardzo zaawansowanego i w pełni profesjonalnego oczyszczenia oraz przygotowania powierzchni lakieru auta do zabezpieczenia.

Każdy z pakietów zakończony jest położeniem na powierzchni auta podwójnej warstwy ochronnej w postaci bardzo trwałego wosku syntetycznego odpornego na wszelkie zabrudzenia oraz szkodliwą chemię i sól stosowaną na drogach w okresie zimowym, a także inne czynniki zewnętrzne takie jak: ptasie odchody, kwaśne deszcze, promieniowanie UV itp.

Dodatkowo zabezpieczane są także wszystkie plastiki zewnętrzne, opony oraz uszczelki gumowe, a w najwyższym pakiecie także szyby.

Czas wykonania usługi w zależności od pakietu może trwać od 2 do 10 godzin.

Przykładowa relacja 1

Przykładowa relacja 2

ZAPRASZAMY !

powrót